Про компанію

Торгова марка «Zollex» заснована у 2004 році та входить до торгово-промислової групи «Zollex Group GmbH». Її основним напрямком являється розробка, виробництво та продаж автомобільних товарів різного призначення.
На сьогодні ТМ «Zollex» - це один з найбільших і найсучасніших брендів, що спеціалізується на виробництві автомобільних товарів та автокосметики. ТМ «Zollex» представлена в 38 країнах та має розвинуту торговельну мережу по всьому світу.
Виробництво:
Виробництво має міцну технічну базу та сучасне обладнання для забезпечення високої якості продукту. Ми слідкуємо за якістю товарів, тому на виробництві застосовується трирівнева система контролю якості. Одним з основних критеріїв компанії є зворотний зв'язок з кінцевими споживачами, за допомогою яких вдосконалюємо продукцію. Ми розуміємо наших клієнтів, адже вони є основним пріоритетом діяльності компанії. Всі виробничі процеси сертифіковані відповідно до ISO.
Лабораторія:
Наше підприємство ретельно стежить за якістю продукції, що виробляється. Величезна увага приділяється підбору якісної сировини. У нашій лабораторії хіміки-технологи створюють та постійно покращують як перевірені, так і нові рецептури продукції, проводить ряд випробувань на стабільність та стійкість, з метою отримання найбільш ефективних та екологічних продуктів, що відповідають різним потребам наших клієнтів і партнерів.
Купуючи продукцію компанії Zollex, ви купуєте товари високої якості, які повністю відповідають європейським нормам і стандартам, отримуєте ефективні та технологічні засоби для швидкої та доступної профілактики й ремонту ключових систем автомобіля, догляду за його інтер'єром та екстер'єром.
Zollex - це найкраще поєднання високої якості, надійності, хорошої репутації та розумної ціни.

Історія компанії

1990
Була заснована компанія ZOLLEX GROUP
2004
Поява власної торгової марки "Zollex". Основні напрямки - це виробництво і продаж автозапчастин, фільтрів, автокосметики високої якості для автомобілів.
2008
Відкриття компанії "Zolleks avto d.o.o" в Словенії.
2015
Початок спільного виробництва з італійською компанією власних торгових марок автокосметики "Zollex" та побутової хімії "Clime".
2017
Запуск виробництва торгової марки косметичної продукції "Muat" та економ лінійки побутової хімії "Vnuki".
2018
Ребрендинг побутової хімії торгової марки "Clime". Початок робіт над створенням нової економ лінійки побутової хімії торгової марки "Цех №1".
2020
Запуск виробництва дезінфікуючих засобів торгової марки "Medical Def".

Цифри про ZOLLEX

31
Рік успішної праці
270
Співробітників
1850
Постійних клієнтів
35
Країн експортерів
100%